سوالات متداول

در ستاره‌ی شریف دانشگاه محل تحصیل و مدرک دانشگاهی مهم نیست. تنها این اهمیت داره که شما بخواهید راه موفقیت و مسیر شغلی‌ خودتون رو بر اساس ویژگی‌های فردی و توانمندی‌های خاص خودتون انتخاب کنید. نه تنها دانشجوی این دانشگاه بودن شرط شرکت در تست نیست، بلکه حتی مدرک داشتن در هیچ دانشگاه دیگری هم اهمیت نداره. مهم تنها تمایل شما به شناخت استعدادهای خودتونه.

نه. اگرچه خیلی بهتره که توی این بازه باشید، تا توی زمان خیلی بهتری استعدادهاتون و مسیر ایده آلتون شناسایی بشه اما هیچ اشکالی نداره که توی این بازه نباشید و دغدغه‌ی کشف استعدادها و شناخت بهتر خودتون رو داشته باشید.

برای تیم ما هیچ چیز مهم‌تر از کشف توانمندی جوانان کشور نیست. بنابراین هیچ اهمیتی نداره که ساکن تهران نیستید. ما به شما نزدیک‌ترین مرکز به خودتون رو برای شرکت در آزمون معرفی می‌کنیم.

شما برای این که یه ماز رو درست حل کنید، نیاز دارید بتونید از بالا نگاهش کنید. برای انتخاب درست رشته و شغل و مسیر آینده نیاز داریم برنامه‌ی بلند مدت داشته باشیم. یه برنامه‌ی خوب هم وقتی به دست میاد که در درجه‌ی اول بدونید توی کوله و ذهن و دست‌هاتون دقیقا چی برای ساخت آینده دارید. روشنه؟ تست به شما کمک می‌کنه بفهمید کی هستید و اگر چه برنامه‌ای بریزید یک کارآفرین بزرگ خواهید شد.

تستهای تحلیل شخصیت و توانمندی را خیلی از موسسات معتبر و نیمه معتبر از شما می‌گیرند. حتی با بعضی از نمونه‌های اینترنتی هم کارتان راه میافتد. تستهایی مثل MBTIکه تحلیل تیپ شخصیتی است. اما تست ستاره شریف فقط تحلیل تیپ شخصیتی شما نیست. به شما میگوید چقدر توانایی کار تیمی و مذاکره دارید و اگر بخواهید وارد فضای جدی کسب و کار بشوید باید توی کدام پست تیمتان بازی کنید که در نهایت برنده باشید. این آزمون خیلی ارزان است؛ البته به نسبت نمونه‌های معتبر خارجی اش. اگر همین آزمون را بخواهید در یک کشوری مثل کانادا بدهید چیزی حدود ۵۰۰دلار برایتان آب می‌خورد. حتی بدون ماشین حساب هم می‌شود فهمید که این عدد چیز کمی نیست! ستاره‌ی شریف با ۴۵۰هزار تومان تحلیل کاملی از شخصیت شما بهتان می‌دهد؛ تقریبا با یک دهم قیمت همین آزمون در خارج از کشور. تفاوت مهمتر دیگرش این است که این آزمون زیر نظر بهترین اساتید مدیریت ایران برای شما طراحی شده، که ساکن ایران هستید و روحیات و خلق و خوی خاصی دارید. آزمون‌های بین المللی معمولا روحیات مردم دیگر کشورها را مبنای طراحی سوالات می‌گذارند و تفاوتها و ویژگی‌های خاص شما را در نظر نمی‌گیرند.